Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Katarzyny, Wincentego

INFO
AUTOPROMOCJA

W Brzyskorzystewku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. 38-latek, który przyczynił się do kolizji, został ukarany mandatem karnym.

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał w sobotę mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski, wobec którego policjanci podjęli interwencję w miejscu zamieszkania. Nielegalne substancje trafiły do badań laboratoryjnych, a podejrzany do policyjnej celi.  

Policjanci z szubińskiej „patrolówki” zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy, który pijany kierował oplem. Podczas kontroli okazało się też, że kierowca nie miał prawa jazdy, miał za to sądowy zakaz prowadzenia aut. Ze swojego zachowania będzie tłumaczył się w sądzie.

Policjanci żnińskiej „drogówki” zatrzymali kierowcę bmw, który ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym i stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Ostatnie dni pokazały, że warunku pogodowe na drogach naszego powiatu są zmienne. Jezdnie w godzinach nocnych, podczas minionego weekendu, były oszronione i pokryte warstwą śniegu, a co za tym idzie śliskie i niebezpieczne. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożną jazdę.  

Cytat dnia

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

 

AUTOPROMOCJA