Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Ernesta, Małgorzaty

INFO
AUTOPROMOCJA

Żnińscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, w wieku 16 i 18 lat do sprawy usiłowania rozboju, do którego doszło w wczoraj na ul. Licealnej w Żninie. Sprawcy zaczepili nieznanego mężczyznę, którego pobili i próbował ukraść cenne przedmioty. 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Z kolei sprawą młodszego zajmie się sąd rodzinny.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie 32-letni mieszkaniec Żnina. Mężczyzna, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie, doprowadził do zdarzenia drogowego w Barcinie na skrzyżowaniu ul. Żnińskiej i ul. Św. Wojciecha.

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Żninie przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. Kaskadowy pomiar prędkości. Celem działań jest uświadamianie kierującym pojazdami, że nadmierna prędkość jest podstawową przyczyną wypadków drogowych.

W poniedziałek, 25 maja 2020 roku około 7:43 na drodze z Trzemeszna do Jastrzębowa doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego.

W dniu wczorajszym (24.05) wskutek wypadku drogowego, który miał miejsce w miejscowości Tonowo (gm. Janowiec Wlkp.) dwie osoby poniosły śmierć. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Cytat dnia

„Nasza największa chwała nie leży w tym, by nigdy nie upaść,

ale w tym, by podnieść się za każdym razem, gdy upadniemy.”

                                                                         Ralph Waldo Emerson

Polecamy

AUTOPROMOCJA