Żnin

Imieniny: Malgorzaty, Piotra

INFO
AUTOPROMOCJA
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Żnińscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu żnińskiego, poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące za kradzież, której się dopuścił.

Pomimo wielu apeli i wysokich kar nadal są kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Są zagrożeniem dla siebie i innych, tak też było w sylwestrowy poranek. Nietrzeźwa kobieta spowodowała poważną kolizję, natomiast w pierwszym dniu nowego roku pijany kierowca bez prawa jazdy, uderzył w drzewo.

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie udaremnili jazdę samochodem 16-latce. Młoda kobieta prowadziła pojazd pod wpływem narkotyków, nie posiadała uprawnień do kierowania. To nie wszystkie jej przewinienia. O dalszym losie bydgoszczanki zadecyduje sąd rodzinny.

Policjanci wydziału kryminalnego i pracownicy przedsiębiorstwa energetycznego w trakcie kontroli domu ujawnili dodatkowe łącze pomijające licznik poboru energii. Właścicielowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Ale nie tylko.

Okres jesienno - zimowy oraz związane z tym niekorzystne warunki atmosferyczne niosą realne zagrożenie dla osób bezdomnych i samotnych. Wiele z tych osób pomimo świadomości tego zagrożenia, nie zmienia w tym okresie trybu życia i nie szuka właściwej ochrony przed chłodem. Widząc osobę narażoną na wychłodzenie pomóżmy jej. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer alarmowy 112, by uratować czyjeś życie.

Cytat dnia

„Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas, który mamy?”.

Kerry Johnson

AUTOPROMOCJA