Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Jaromira, Justa

INFO
AUTOPROMOCJA

Barcińscy policjanci zatrzymali kierowcę, który zdecydował się na jazdę samochodem, pomimo, iż sąd mu tego zakazał. 31-latek trafił do zakładu karnego, bo okazało się ma do odbycia karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności.  

fot. KPP w Żninie


We wtorek (15.10.19) w godzinach popołudniowych barcińscy  mundurowi zauważyli na jednej z ulic miasta samochód, którym kierował 31-letni mieszkaniec tejże gminy. Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów, dlatego zatrzymali go do kontroli. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

Mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Szubinie i obowiązujący do czerwca 2022 roku. Mieszkaniec gminy Barcin trafił wprost do policyjnego aresztu, gdyż okazało się, że ma do odbycia karę sześciu miesięcy więzienia.

mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

31-latek usłyszał zarzut niestosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu, za co grozi mu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Wczoraj (16.10.19) trafił za więzienne mury, gdzie odbędzie zasądzoną karę.  

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA