Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Filipiny, Eustachego

INFO
AUTOPROMOCJA

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze S5 w Jaroszewie. Samochód marki Chevrolet przewrócił się na dach po tym, jak kierujący nim mężczyzna, zasnął za kierownicą. Na szczęście, mieszkaniec Bydgoszczy i przewożony przez niego pasażer, nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

fot. KPP w Żninie

W niedzielę (9.02.20) krótko przed godz. 17.00 dyżurny żnińskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który dachował na drodze S5 w Jaroszewie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze.

Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący pojazdem marki Chevrolet, 27-letni mieszkaniec Bydgoszczy, w trakcie jazdy zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem, w rezultacie czego auto przewróciło się na dach. Zarówno kierowca, jak i pasażer o własnych siłach wydostali się z wnętrza pojazdu. Następnie zostali przetransportowani do szpitala w Żninie, gdzie udzielono im pomocy medycznej. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

podkom. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze. Odczuwając zmęczenie i senność w trakcie jazdy warto zrobić sobie kilkuminutową przerwę w podróży. Brak snu i przemęczenie kierowcy może doprowadzić do wielu tragicznych zdarzeń drogowych. Dbajmy o bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego.

fot. KPP w Żninie

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA