Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

W dniu wczorajszym (24.05) wskutek wypadku drogowego, który miał miejsce w miejscowości Tonowo (gm. Janowiec Wlkp.) dwie osoby poniosły śmierć. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

fot. KPP w Żninie


W niedziele tuż po godzinie 16:00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żninie został poinformowany o wypadku drogowym w miejscowości Tonowo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy realizujących czynności na miejscu wynika, że kierujący hyundaiem sonata, 41 letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

fot. KPP w Żninie

Na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Pomimo podjętych czynności reanimacyjnych przez załogę karetki pogotowia 14-letnia pasażerka również poniosła śmierć na miejscu.

fot. KPP w Żninie


Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane z udziałem prokuratora oraz biegłego z dziedziny wypadków komunikacyjnych. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny tego tragicznego wypadku.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA