Żnin

Imieniny: Heleny, Halszki

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie 32-letni mieszkaniec Żnina. Mężczyzna, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie, doprowadził do zdarzenia drogowego w Barcinie na skrzyżowaniu ul. Żnińskiej i ul. Św. Wojciecha.

fot. KPP w Żninie

Policjanci z Komisariatu w Barcinie zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w miejscowości Barcin. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym volkswagenem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu podczas  skrętu w lewo na skrzyżowaniu i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem Opel Vectra.

fot. KPP w Żninie

Kontrola trzeźwości wykazało, że kierujący golfem 32-letni mieszkaniec Żnina ma ponad 3 promile alkoholu  w organicznie. Swoim zachowaniem naraził na niebezpieczeństwo wiele osób, przede wszystkim czterech pasażerów, których przewoził. Na szczęście żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie przed sądem.

fot. KPP w Żninie

Cytat dnia

"Nikt prawie nie wie,

dokąd go zaprowadzi droga,

póki nie stanie u celu."

J.R.R. Tolkien, "Władca Pierścieni" t. II

AUTOPROMOCJA