Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Dominika, Jana

INFO
AUTOPROMOCJA

Mogileńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podczas nocy sylwestrowej pobili 24 – letniego mieszkańca powiatu żnińskiego. Sprawcy usłyszeli już zarzuty pobicia, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 stycznia 2017 roku krótko po północy w miejscowości Parlin, w gminie Dąbrowa Mogileńska. Z zawiadomienia pokrzywdzonego wynikało, że dwaj mężczyźni uderzając go rękami po głowie spowodowali u niego obrażenia twarzy, które skutkowały koniecznością udzielenia pomocy medycznej. Ponadto uszkodzili mu okulary korekcyjne o wartości 600 złotych. Powodem agresywnego zachowania sprawców miało być przypadkowe odpalenie w ich kierunku fajerwerków.

Mogileńscy policjanci ustalili, że w pobiciu brali udział bracia w wieku 20 oraz 23-lata. Obaj zostali zatrzymani i po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze wydziału kryminalnego z mogileńskiej komendy. Kodeks karny za udział w pobiciu  przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA