Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi czterem mieszkańcom Gminy Łabiszyn, którzy w latach 2011 i 2013 zgłosili o kradzieży dwóch samochodów. Do kradzieży nie doszło, a mężczyźni wyłudzili odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej.Barcińscy kryminalni podczas realizacji służbowych obowiązków uzyskali informację, że mieszkańcy Gminy Łabiszyn mieli związek z wyłudzeniem odszkodowań. Postanowili to sprawdzić. Przeprowadzili dochodzenie, w efekcie którego zebrali dowody potwierdzające ich przypuszczenia.  W poniedziałek, 23 stycznia policjanci zatrzymali czterech mężczyzn uwikłanych w proceder wyłudzania odszkodowań. Dwóch z nim za namową pozostałych rejestrowało na własne nazwisko samochody, po czym po upływie około pół roku informowali policję o kradzieży tych pojazdów na terenie Bydgoszczy. Mężczyźni zawiadamiali tym samym o niepopełnionym przestępstwie. Wówczas zgłaszali się do ubezpieczyciela po odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia AC i otrzymywali świadczenie.  Wyłudzili w ten sposób kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Mężczyźni zostali zatrzymani i już usłyszeli zarzuty. Wobec dwóch z nich prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA