Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

W miniony czwartek, tj. 9 marca w godz. 11.00-12.40 żnińscy mundurowi po raz kolejny wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu do ujawniania wykroczeń drogowych popełnianych przez kierujących w Łabiszynie. Nie obyło się bez mandatów.


Mobilne Centrum Monitoringu z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy to specjalistyczny samochód wyposażony w kamery, które rejestrują wszystko co dzieje się na obserwowanym odcinku drogi. W ubiegły czwartek MCM można było spotkać na skrzyżowaniu ulic Rynarzewskiej i Szubińskiej z obwodnicą Łabiszyna. Jest to skrzyżowanie o dużym natężeniu ruchu, gdzie kierowcy nie zawsze stosują się do znaku drogowego B-20 „stop”, w wyniku czego dochodziło tam do poważnych zdarzeń drogowych.

System kamer z Mobilnego Centrum Monitoringu rejestrował wszystkie wykroczenia objęte okiem kamery, a informacja na temat kierujących, którzy się ich dopuszczali była natychmiast przekazywana do patrolu ruchu drogowego znajdującego się nieopodal.

Policjanci obsługujący urządzenie ujawnili 10 wykroczeń, z czego 9 zakończyło się nałożeniem mandatu karnego, a wobec jednego z kierujących mundurowi zastosowali pouczenie.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA