Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie w jednym ze sklepów w tejże gminie znaleźli i zabezpieczyli papierosy, które nie posiadały polskich znaków akcyzy. Ich właścicielce grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.Dzielnicowy z barcińskiego komisariatu  ustalił, że w jednym ze sklepów na terenie gminy Barcin, 44-letnia kobieta posiada nielegalne wyroby tytoniowe. Wczoraj, 13 kwietnia  podczas przeszukania pomieszczenia handlowego zajmowanego przez 44-latkę  policjanci znaleźli  i zabezpieczyli 3840 sztuk papierosów, które nie posiadały polskich znaków akcyzy.

fot. KPP w Żninie

Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego szacuje się na kwotę blisko 3500 złotych. Nielegalny towar posłuży jako dowód w sprawie, która zostanie przekazana do Urzędu Celnego.

Za ten czyn zgodnie z Kodeksem Karnym Skarbowym grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA