Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO
AUTOPROMOCJA

Policjanci z Komisariatu Policji w Barcinie prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała 25-latka, który został uderzony w twarz, a następnie po przewróceniu był kopany po głowie przez 22-letniego napastnika. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Sprawcy przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Do zdarzenia doszło w Piechcinie. 25-letni mieszkaniec budynku wielorodzinnego poczuł dym wydobywający się z piwnicy. Gdy poszedł sprawdzić, co jest jego przyczyną, został bez powodu zaatakowany przez swojego sąsiada.

Napastnik najpierw bez słowa uderzył 25-latka pięścią w twarz, a po tym jak pokrzywdzony upadł, 22-latek zaczął go kopać po głowie. W wyniku zadanych ciosów poszkodowany doznał ogólnych obrażeń ciała. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Za przestępstwo z art. 157§1 Kodeksu Karnego grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Sierż. sztab. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy KPP w Żninie

Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego zadecyduje natomiast o losie 14-latki, która na korytarzu jednej ze szkół powiatu żnińskiego, uderzyła pięścią w twarz koleżankę z klasy.  

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA