Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Damiana, Amadeusza

INFO
AUTOPROMOCJA

Na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłce nożnej chłopców, Igrzyska Dzieci rocznik 2007 i młodszych. Zawody otworzył Powiatowy Organizator Sportu Szkolnego Maciej Drzewiecki.

fot. Maciej Drzewiecki

W rywalizacji wzięło udział 5 szkół: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie, Szkoła Podstawowa w Janowcu Wlkp., Szkoła Podstawowa w Piechcinie, Szkoła Podstawowa w Rogowie i Szkoła Podstawowa w Łabiszynie. Wygrała „żnińska jedynka”, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Piechcina, III miejsce Szkoła Podstawowa z Janowca Wlkp., IV miejsce Szkoła Podstawowa z Łabiszyna, V miejsce Szkoła Podstawowa z Rogowa. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Leszek Piekarski, mecze sędziował Maciej Drzewiecki i Maciej Nowakowski.


Z kolei na boisku „Orlik” Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłce nożnej chłopców, Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2005-2006. Otwarcia zawodów dokonał Powiatowy Organizator Sportu Szkolnego Maciej Drzewiecki. Do  rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie, Szkoła Podstawowa w Janowcu Wlkp., Szkoła Podstawowa w Piechcinie, Szkoła Podstawowa w Łabiszynie oraz Szkoła Podstawowa w Rogowie. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Piechcina, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Łabiszyna, III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 ze Żnina, IV miejsce Szkoła Podstawowa z Janowca Wlkp. i V miejsce Szkoła Podstawowa z Rogowa. Mecze sędziował Maciej Drzewiecki.


Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Opiekę medyczną zawodów zapewniała pielęgniarka szkolna Jolanta Pieczyńska.
Podziękowania dla Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie Pana Marka Orzechowskiego oraz Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie pana Jerzego Śniadeckiego za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA