Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

25 lutego od godziny 16:45 na Stadionie Lekkoatletycznym w Barcinie rozgrywany był II Otwarty Turniej "Darta 301" o Puchar Prezes Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Pani Leny Patalas. Na starcie stanęło łącznie 15 graczy, którzy po krótkim otwarciu imprezy, zostali rozstawieni w drabince turniejowej - podwójnego K.O. dla szesnastu graczy.

fot. nadesłane

Po blisko trzygodzinnej rywalizacji i trzydziestu pojedynkach przy tarczy wyłonioną pierwszą czwórkę, która pomiędzy sobą rozstrzygnęła czołowe lokaty! Zawody zdominował bezkonkurencyjny Joachim Zakopiec, który nie dał swoim kolegom i koleżankom najmniejszych szans i zwyciężył w tej rywalizacji. Tuż za nim uplasowali się kolejno: Rafał Bugalski, Norbert Def Konieczka oraz Piotr Kaźmierczak.

fot. nadesłane

Pierwsza czwórka otrzymała okazjonalne statuetki, a każdy ze startujących po pamiątkowym dyplomie uczestnictwa. Nagrodę dodatkową - podwójną wejściówkę na krytą pływalnie w Barcinie - otrzymał również triumfator turnieju, za ugranie tzw. "MAXa", czyli 180 punktów w trzech rzutach - jemu udało się jako pierwszemu.

Klasyfikacja turniejowa:

1. Joachim Zakopiec
2. Rafał Bugalski
3. Norbert Def Konieczka
4. Piotr Kaźmierczak
5-6. Anna Safian
5-6. Damian Kaśków
7-8. Piotr Garwol
7-8. Robert Kamelski (Kamel Kamelsiu)
9-12. Ewelina Kaśków (Ewelina Oliwier Kaśków)
9-12. Maksymilian Kasprowicz
9-12. Roman Kaczmarek
9-12. Joanna Gajb-Lewandowska
13-16. Wiesław Garwol (Wu Gie)
13-16. Maciej Górak
13-16. Karol Przybylski
13-16. ---

Następny turniej DARTA organizowany przez Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji, planowany jest na sobotę, 25 marca 2017r.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA