Imieniny: Anieli, Jana

INFO

W gospodarstwie agroturystycznym w Skarbienicach odbyły się spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie mł. insp. Artura Krajewskiego. Zwyciężył st. post. Damian Wypychowicz z KP Barcin.

Zawody spławikowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żninie mł.insp. Artura Krajewskiego zostały przeprowadzone w Gospodarstwie Agroturystycznym „Pod Żurawiem” w Skarbienicach  u państwa Kamili i Stanisława Siadak na stawie hodowlanym i rozpoczęły się o godzinie 7:00 zbiórką wszystkich uczestników.

W zawodach udział wzięli funkcjonariusze Policji, pracownicy cywilni oraz emeryci policyjni. O godz.10:30 zakończono wędkowanie i przystąpiono do ważenia ryb.

Zawody wygrał policjant z Komisariatu Policji w Barcin – st. post. Damian Wypychowicz z wynikiem 4260 pkt. Drugie miejsce zajął st. asp. Robert Ogiński z WK KPP Żnin z wynikiem 3685 pkt, a trzecie asp. sztab. Jarosław Pilarski z WK KPP Żnin z wynikiem 3120 pkt.

Zwycięzca zawodów otrzymał pamiątkowy puchar oraz nagrodę rzeczową w postaci kołowrotka. Pozostali uczestnicy uplasowali się na następujących pozycjach: IV - Mirosław Pioterek - 2435 pkt, V - Jarosław Pioterek – 2280 pkt, VI - Dawid Łukomski – 2000 pkt, VII - Wojciech Sroka – 1955 pkt, VIII - Krzysztof Pierzchalski – 1880 pkt, IX - Jan Zamel – 1795 pkt, X - Krzysztof Warszawski – 1725 pkt, XI - Marcin Katfiasz – 1260 pkt, XII - Piotr Kucharski – 1075 pkt.

Sędziował Krzysztof Kubiak, który również dopingował uczestników.

Zawody zakończyły się planem kolejnego spotkania na zawodach wędkarskich w przyszłym roku.