Imieniny: Alicji, Bogusławy

INFO

Na Stadionie Piłkarskim Noteci w Łabiszynie przy ulicy Sportowej, rozegrany został IV ligi okręgowej C1 Trampkarzy w grupie II. Spotkanie to nie miało większego faworyta, ponieważ była to pierwsza potyczka obu zespołów w tym sezonie. Co prawda obie ekipy miały już ze sobą sparingować w przygotowaniach przed startem tej rundy, ale jak powszechnie wiadomo sparingi żądzą się swoimi prawami!

Wracając do samego meczu - gospodarze pod okiem Michała Sznajdrowskiego byli bardziej zmotywowani do by osiągnąć satysfakcjonujący ich wynik. Mecz został rozpoczęty mocnymi atakami w wykonaniu zawodników Noteci. Ich starania zostały nagrodzone już w 4 minucie. Wówczas do siatki trafił jeden z najbardziej utalentowanych młodzieżowców naszego regionu - Jakub Gryglewicz. W następnych minut gra nieco się wyrównała. Dopiero przed końcem pierwszej odsłony swoje "kilka" groszy dorzucili między innymi Adam Dąbrowski, czy Denis Baran. W związku z tym gospodarze na przerwę schodzili z uśmiechniętymi buziami. Piechcinianie popełniając wiele błędów w szykach obronnych nie mogli spodziewać się, że rywale od tak ich oszczędzą. Mając swoje szanse, po prostu je wykorzystywali. Druga odsłona była dalszym potwierdzeniem woli walki i aspiracji graczy Noteci Łabiszyn, którzy nie oszczędzili mniej doświadczonych kolegów. Na szczęście bramkę honorową tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra dla zespołu gości zdobył Samuel Kubicki i tym samym osłodził choć na chwilę dotychczasowe wydarzenia boiskowe. Noteć Łabiszyn ograła dość pewnie i wysoko Zagłębie Piechcin 6:1!

Noteć Łabiszyn vs. Zagłębie Piechcin 6:1 (4:0)
1:0 Jakub Gryglewicz (4')
2:0 Adam Dąbrowski (29')
3:0 Denis Baran (31')
4:0 Denis Baran (35')
5:0 Jakub Gryglewicz (60')
6:0 Igor Zielas (62' - bramka samobójcza)
6:1 Samuel Kubicki (70'+2)