Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Urszuli, Hilarego

INFO

Policjanci ze Żnina uczestniczyli w zajęciach z uczniami Szkoły Podstawowej w Gąsawie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie w ramach przedsięwzięcia profilaktycznego "Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU". Podczas niecodziennych lekcji dzieci miały okazję, aby sprawdzić swoją wiedzę w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

fot. KPP w Żninie

We wtorek i środę, 7 i 8 maja br. policjanci ze Żnina uczestniczyli w zajęciach z uczniami Szkoły Podstawowej w Gąsawie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie w ramach przedsięwzięcia profilaktycznego "Akademia Bezpieczeństwa Fundacji PZU". Podczas niecodziennych lekcji dzieci miały okazję, aby sprawdzić swoją wiedzę w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

fot. KPP w Żninie


Szkoły z powiatu żnińskiego zostały wybrane spośród wszystkich z całego kraju biorących udział w przedsięwzięciu w ramach „Akademii bezpieczeństwa Fundacji PZU". Spotkanie mundurowych w ramach Akademii obejmowały m.in. obszar bezpieczeństwa w ruchu drogowym, cyberprzemoc oraz zagadnienia dotyczące bezpiecznego dorastania. "Akademia bezpieczeństwa fundacji PZU" to przede wszystkim prelekcje oraz możliwość sprawdzenia własnych umiejętności i znajomości przepisów ruchu drogowego na specjalnie przygotowanym miasteczku ruchu drogowego. Dodatkowym przeżyciem dla uczestników była możliwość skorzystania z symulatora dachowania, w którym na własnej skórze można odczuć, jak zachowuje się człowiek podczas dachowania pojazdu oraz jak ważną rolę pełnią w pojeździe zapięte pasy bezpieczeństwa.  

fot. KPP w Żninie


Przedsięwzięcie realizowane wspólnie z mundurowymi w ramach "Akademii bezpieczeństwa Fundacji PZU" to nowatorski sposobów edukacji najmłodszych w kwestiach bezpieczeństwa.

Cytat dnia

Czas na kino

AUTOPROMOCJA