Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Antoniego, Jana

INFO

Policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wlkp.  w ramach kampanii o charakterze edukacyjno-profilaktycznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Narkotyki i dopalacze zabijają” spotkali się z uczniami Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych w Janowcu Wielkopolskim.21 maja br. w ramach akcji ,, Narkotyki i dopalacze zabijają” dzielnicowy st. sierż. Bartosz Nowak i sierż. szt. Arkadiusz Kaczmarek  spotkali się z uczniami  klasy pierwszej i trzeciej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Podczas spotkania omówili niebezpieczeństwa związane z zażywaniem dopalaczy i narkotyków. Policjanci apelowali do uczniów, aby stanowczo odmawiali, gdy ktoś namawia ich do spróbowania takiej substancji i przypominali, że każdy dopalacz i narkotyk to trucizna, której zażycie nawet w najmniejszej ilości może mieć tragiczne skutki.

Ponadto policjanci omówili zasady odpowiedzialności prawem nieletnich  za popełnienia czynów karalnych oraz czyny świadczące o demoralizacji w kontekście zażywania środków  odurzających oraz dopalaczy.

Cytat dnia

„Jeżeli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo, przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.” Henry Ford

 

PATRONAT MEDIALNY

AUTOPROMOCJA