Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Ernesta, Małgorzaty

INFO
AUTOPROMOCJA

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. To wymaga szczególnych predyspozycji i cech charakteru. Zapewne tacy właśnie są dzielnicowy wyróżnieni w konkursie "Przyjazny Dzielnicowy". To mieszkańcy naszego województwa ich wskazali. Wśród wyróżnionych dzielnicowy z Łabiszyna.„Miarą sukcesu dzielnicowego jest szacunek jakim cieszy się wśród ludzi w wyniku codziennej żmudnej pracy, można by rzec pracy u podstaw podjętej na rzecz miejscowej społeczności”.

Konkurs „Przyjazny Dzielnicowy” miał na celu wyłonić dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, czym przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązywania problemów społeczności lokalnej. Zależało nam również na wsparciu i docenieniu dzielnicowych wyróżniających się szczególną empatią i zaangażowaniem w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych, takich jak określiła jedna z osób zgłaszających swojego dzielnicowego konkursu „miły pomocny, ale też twardy dobry policjant, ale przede wszystkim człowiek”.

Komisja konkursowa po szczegółowej analizie uzasadnień zawartych w 29 zgłoszeniach, ze szczególnym uwzględnieniem zaangażowania i profesjonalizmu dzielnicowego w opisanej sytuacji, wyłoniła trzech laureatów.

Z wielką satysfakcją przedstawiamy Państwu laureatów III edycji konkursu „Przyjazny Dzielnicowy”:st.sierż. Andrzej Wölk - Komenda Powiatowa Policji w Wąbrzeźnie, sierż.szt. Krystian Marczak - Posterunek Policji w Bukowcu oraz sierż.szt. Michał Tylak - Posterunek Policji w Łabiszynie.

Wręczenie nagród laureatom ufundowanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy odbędzie się podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji w dniu 11 lipca 2019 roku na Starym Rynku w Bydgoszczy.

 

Cytat dnia

„Nasza największa chwała nie leży w tym, by nigdy nie upaść,

ale w tym, by podnieść się za każdym razem, gdy upadniemy.”

                                                                         Ralph Waldo Emerson

Polecamy

AUTOPROMOCJA