Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Flory, Emmy

INFO
AUTOPROMOCJA

Od 1 lipca br. w Żninie ponownie zacznie obowiązywać strefa płatnego parkowania. Również z początkiem lipca ponownie zostanie otwarty dla mieszkańców Urząd Miejski w Żninie. Nadal jednak będzie obowiązywało zachowanie reżimu sanitarnego (m.in. zasłanianie ust i nosa, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dezynfekcja rąk po wejściu do budynku).


Decyzją burmistrza Żnina od 1 lipca 2020 r. zostanie wznowiona Strefa Płatnego Parkowania w Żninie. W przypadku konieczności dokonania opłaty dodatkowej za parkowanie bez ważnego biletu kierowcy mogą skorzystać z płatności elektronicznej, natomiast tam, gdzie nie będzie to możliwe, płatność będzie mogła być dokona w kasie Biura Strefy Płatnego Parkowana przy ulicy Mickiewicza w Żninie. W takim przypadku obowiązywać będą zasady sanitarne analogiczne, jak w przypadku Urzędu Miejskiego w Żninie.

Od 1 lipca zostanie otwarty dla mieszkańców Urząd Miejski w Żninie. Petenci będą przyjmowani od poniedziałku do piątku, w normalnych godzinach urzędowania. Nadal będzie obowiązywało zachowanie reżimu sanitarnego (m.in. zasłanianie ust i nosa, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dezynfekcja rąk po wejściu do budynku).

Dla zapewnienia wzajemnego bezpieczeństwa zachęcamy do korzystania przede wszystkim z kontaktu telefonicznego i mailowego, tym niemniej będzie już możliwe załatwianie spraw osobiście.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA