Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Komendant Komisariatu Policji w Janowcu Wlkp. asp.szt. Zbigniew Dudziak otrzymał serdeczne podziękowania z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Żninie nadkom. Mariusza Gaika za 30-letnie zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

16 stycznia minęło 30 lat, jak asp.szt. Zbigniew Dudziak wstąpił w szeregi Policji. Przeszedł wszystkie szczeble kariery policyjnej. Droga zawodowa rozpoczęła się od służby w żnińskiej prewencji, a następnie w pionie kryminalnym.

W latach 1993-2000 pełnił służbę jako funkcjonariusz dochodzeniowo-śledczy w Posterunku Policji w Janowcu Wlkp. Przez niemal 13 lat pełnił funkcję kierownika janowieckiego posterunku, a od 2013 roku jest Komendantem tamtejszego komisariatu.

Asp.szt. Zbigniew Dudziak z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Żninie nadkom. Mariusza Gaika otrzymał podziękowania za wkład w dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Jednocześnie przyjął życzenia dalszych sukcesów zawodowych, wytrwałości w realizacji zamierzeń, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Serdecznie gratulujemy!

źródło tekst i fot. : KPP w Żninie

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA