Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Dom Pomocy Społecznej w Podobowicach w okresie od maja do listopada 2020 r. realizował projekt pn. „Zakup i instalacja dźwigu towarowego w celu ograniczenia obciążenia układu mięśniowo – szkieletowego przy transporcie posiłków”.

Placówka otrzymała dofinansowanie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w ramach konkursu nr 2019.01 na projekty dotyczące działań skierowanych na utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej, prowadzonych przez płatników składek.

Celem konkursu ogłaszanego w ramach Programu dofinasowania jest wybór projektów, które dotyczą poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, zmniejszenia zagrożenia wypadkami przy pracy lub chorobami zawodowymi oraz zredukowania niekorzystnego oddziaływania czynników ryzyka.

Kwota działań inwestycyjnych i doradczych wyniosła 50 680,00 zł., z czego dofinansowanie ZUS - 25 600,00 zł, wkład własny - 25 080,00 zł, w tym wsparcie Powiatu Żnińskiego to 24 000,00 zł.

źródło tekst i fot. Starostwo Powiatowe w Żninie

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA