Imieniny: Czesława, Fryderyka

INFO

Od 1 czerwca br. nowym pełniącym obowiązki Nadleśniczego Nadleśnictwa Gołąbki został inżynier nadzoru z 25-letnim stażem pracy, pracujący w tym Nadleśnictwie, Dariusz Kośmider.

 

Dariusz Kośmider z Lasami Państwowymi związany jest od 1998 roku. W Nadleśnictwie Gołąbki odbył staż, n następnie pracował w Straży Leśnej. Był również podleśniczym, specjalistą SL ds. sprzedaży drewna. Pełnił obowiązki leśniczego podczas usuwania skutków nawałnicy z 2017r., po której objął funkcję inżyniera nadzoru i rzecznika prasowego.

Jest samorządowcem. W gminie Rogowo w kadencji 2014-2018r. pełnił funkcję radnego. W obecnej kadencji został wybrany Przewodniczącym Rady Gminy w Rogowie - funkcję tą pełni nadal.

Możliwość wykonywania odpowiedzialnej pracy w Lasach Państwowych i samorządzie pozwala mi dbać o piękno naszych lasów w służbie społeczeństwu. Rzetelność i sumienność to cechy, którymi staram się kierować. Równie ważne są dla mnie relacje międzyludzkie, które kreują zespół. Umiejętnie organizuję pracę własną jak i całej załogi. Pragnę nadal aktywnie pracować w służbie Lasów Państwowych i dla dobra społeczności.

p.o. Nadleśniczego Nadleśnictwa Gołąbki, Dariusz Kośmider

Gratulujemy

AUTOPROMOCJA