Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

20 lutego, późnym popołudniem w kinie Helios odbyła się Bydgoska Gala Imprez Biegowych Województwa Kujawsko- Pomorskiego, podczas której Łabiszyński Bieg Świętojański został wybrany III najlepszą imprezą biegową na dystansie 5 km w Województwie Kujawsko- Pomorskim.


 
Do konkursu zgłoszono 200 imprez biegowych z 60 miast województwa kujawsko- pomorskiego. Łabiszyński bieg dzięki internetowym głosom zajął III miejsce w kat. "Najlepsza impreza biegowa na dystansie 5 kilometrów w Województwie Kujawsko-Pomorskim w 2016 roku". Pierwsze miejsce zajęła impreza FOUR Colours GRAND PRIX Inowrocław z wynikiem  16 %, miejsce drugie - Terenowa Masakra 9,5 %. Łabiszyński Bieg Świętojański otrzymał 8,9% głosów. Ponadto  w kategorii "Najlepsza biegowa impreza debiutująca w Województwie Kujawsko-Pomorskim w 2016 roku"  Łabiszyński Bieg Świętojański zajął 7 miejsce, a w kategorii "Najlepsza impreza biegowa dla dzieci i młodzieży w Województwie Kujawsko-Pomorskim w 2016 roku" uplasował się na miejscu szóstym.Bydgoska Gala Imprez Biegowych Województwa Kujawko-Pomorskiego, to wydarzenie podsumowujące imprezy biegowe, które odbywają się na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To czytelnicy i miłośnicy biegania wybierali najlepsze biegi oraz najlepszych organizatorów 2016 roku za pośrednictwem głosowania.

A już 25 czerwca 2017r. odbędzie się kolejna edycja Łabiszyńskiego Biegu Świętojańskie, na który organizatorzy czyli Burmistrz Łabiszyna, Łabiszyńska Aktywna Młodzież, MARTEX MEBLE, UKS "Lider" działający przy ZS w Łabiszynie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im dr Juliana Gerpe w Łabiszynie oraz Łabiszyński Dom Kultury już dziś serdecznie zapraszają.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA