Żnin

Imieniny: Cecyliana, Bernadety

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Z inicjatywy Kierownika Posterunku Policji w Łabiszynie asp. sztab. Krzysztofa Kujawskiego zorganizowano  spotkanie z obywatelami w Łabiszyńskim Domu Kultury na wyspie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz gminy, księża, przedstawiciele szkół z Łabiszyna, sołtysi oraz administratorzy osiedli.

fot. KPP Żnin


Gospodarz spotkania asp. sztab. Krzysztof Kujawski przywitał przybyłych gości,  a następnie  policjanci z Posterunku Policji w Łabiszynie wygłaszali przygotowane prelekcje. Dzielnicowy  sierż. sztab. Paweł Klucz omawiał tematykę dotyczącą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjant przedstawił zasadę jej funkcjonowania i sposób nanoszenia zagrożeń. Zaprezentował statystykę ilości zgłoszeń na terenie gminy Łabiszyn w okresie od września do grudnia 2016r roku, przytoczył przykłady najczęściej zgłaszanych zagrożeń oraz ich potwierdzalność. Dzielnicowy sierż. sztab. Dariusz Sulski przedstawił zasadę funkcjonowania aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Omówił, w jaki sposób z niej korzystać, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć jednostkę policji oraz dzielnicowego z danego rewiru. Post. Marcin Niewolski wygłosił prelekcję na temat dopalaczy. Przedstawił definicję tych substancji, ich pochodzenie, skutki ich zażywania oraz konsekwencje prawne związane z ich posiadaniem czy sprzedażą. Następnie policjanci i zebrani goście przystąpili do dyskusji. Wymienili wzajemne spostrzeżenia i uwagi na temat poprawy bezpieczeństwa w gminie Łabiszyn.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA