Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Cypriana, Dominika

INFO
AUTOPROMOCJA

Po ponad 28 -latach służby asp. sztab. Jacek Kot Kierownik Rewiru Dzielnicowych pożegnał się z mundurem i odszedł na zasłużoną emeryturę. Kierownika żegnali policjanci i pracownicy cywilni.

W ubiegły piątek Komendant Powiatowy Policji w Żninie podinsp. Artur Krajewski uroczyście pożegnał i podziękował asp. sztab. Jackowi Kotowi za długoletnią służbę i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Do podziękowań przyłączyli się również policjanci i pracownicy cywilni. Asp. sztab. Jacek Kot od początku kariery zawodowej związany był ze żnińską jednostką. Swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1988 roku. Następnie został delegowany do służby w oddziałach prewencji w Bydgoszczy. W 1990 roku powrócił do Żnina, gdzie pełnił służbę w Wydziale Prewencji. W latach 1998 - 2005 zajmował stanowisko dzielnicowego, po czym przez kolejny rok pełnił funkcję Kierownika Posterunku Policji w Barcinie. Od 2006 roku był kierownikiem Posterunku Policji w Gąsawie, a w 2012 roku objął stanowisko Kierownika Rewiru Dzielnicowych w Janowcu Wielkopolskim. Przez wiele lat pełnił funkcję przewodniczącego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, Oddziału Terenowego w Żninie.  Podczas pełnionej służby dał się poznać jako dobry kolega i profesjonalny przełożony.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA