Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Cypriana, Dominika

INFO
AUTOPROMOCJA

W wypadku drogowym do jakiego doszło 10 marca około godziny 05:20 na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Modliszewko w gminie Gniezno ciężkich obrażeń doznał  33-letni mieszkaniec gminy Rogowo. Policja szuka świadków zdarzenia.

fot. KPP w Gnieźnie


 Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący nieznanym pojazdem ciężarowym jadąc od strony Gniezna w kierunku kierunku Bydgoszczy na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania na podwójnych liniach ciągłych samochód marki Iveco Daily oraz inny pojazd nie upewnił się, że z przeciwnego kierunku nadjeżdża samochód osobowy marki Audi A4 kierowany przez 33-letniego mieszkańca gminy Rogowo w wyniku czego kierowca audi zjechał na prawe pobocze drogi, gdzie doszło do zarzucenia pojazdu, który następnie przejechał na lewą stronę drogi, gdzie bokiem uderzył Iveco Daily. Kierowca audi z ciężkimi obrażeniami ciała został przez pogotowie ratunkowe przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Niestety kierowca nieznanego samochodu ciężarowego zbiegł z miejsca wypadku. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia lub osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych identyfikacyjnych pojazdu ciężarowego.

fot. KPP w Gnieźnie

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat wypadku, proszone są o skontaktowanie się z sierż. sztab. Arturem Wieczorkowskim z Wydziału Kryminalnego przy ul. Jana Pawła II w Gnieźnie lub pod numerem telefonu: 61 426-02-76 w godz. 7.30 – 15:30, całodobowo – 61 426-02-11.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA