Czyste niebo

-2°C

Żnin

Czyste niebo

Wilgotność: 79%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 03 Sty 2019

    Śnieg 0°C -3°C

  • 04 Sty 2019

    Pochmurno 2°C -2°C

Imieniny: Cypriana, Dominika

INFO
AUTOPROMOCJA

Na to stanowisko został mianowany st. asp. Leszek Kranz, który do tej pory pełnił służbę w Zespole do walki z Przestępczością Nieletnich.Wprowadzenie nowego kierownika odbyło się w obecności policjantów oraz pracowników cywilnych a rozkaz oraz gratulacje wręczył nowemu szefowi prewencjuszy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Barcinie asp. sztab. Roman Kaczmarek.  Wręczając rozkaz o mianowaniu, komendant życzył st. asp. Leszkowi Kranzowi wielu sukcesów.

Stanowisko Kierownika Ogniwa Prewencji w barcińskim komisariacie powstało w wyniku reorganizacji w strukturze Komendy Powiatowej Policji w Żninie i jednostek podległych. Kierownik będzie odpowiedzialny za pracę ogniwa, które powstało w wyniku połączenia Zespołu Dzielnicowych i Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego.

St. asp. Leszek Kranz  w Policji pracuje od grudnia 2005 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczynał  w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie. W latach 2009-2012 pracował jako dzielnicowy. Następnie od 2013 r. do 14.08.2017r. pełnił służbę jako detektyw w Zespole do walki z Przestępczością Nieletnich.

REKLAMA

Cytat dnia

AUTOPROMOCJA