Imieniny: Klaudii, Kajetana

INFO
OGŁOSZENIE

Już po raz czwarty w historii, a drugi w historycznej Cukrowni Żnin spotkamy największych Optymistów z całego Świata! To właśnie w tym miejscu 20. sierpnia br. natężenie optymistów na metr kwadratowy będzie najwyższe w skali roku – wszystko właśnie za sprawą Festiwalu Optymizmu 2019, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, którego nadrzędnym celem jest przekazywanie i wywołanie pozytywnych emocji wśród gości.

fot. archiwum Gońca Pałuckiego / Ubiegłoroczny Festiwal Optymizmu

Kulminacyjnym punktem Festiwalu będzie odciśnięcie dłoni tegorocznym optymistów w Alei Optymistów, a także oficjalne wręczenie stypendiów uhonorowanych przez Fundację „Jestem Optymistą”, które zostaną przekazane młodym i utalentowanym Optymistom.

„Już po raz czwarty spotkamy się na Festiwalu Optymizmu, aby szerzyć optymizm, pozytywne myślenie, radość życia, życzliwy stosunek do ludzi i otoczenia. Na Festiwalu zarażamy uśmiechem, pobudzając ludzi w Polsce i na świecie do pozytywnego myślenia! 20 sierpnia wszyscy obowiązkowo jesteśmy Optymistami i myślimy pozytywnie, bo u nas zawsze świeci słońce. – mówi Mariusz Pujszo, założyciel i pomysłodawca Fundacji Jestem Optymistą.

Festiwal Optymizmu 2019 to jedyna w Polsce tego typu impreza, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Strefy tematyczne, niesamowite show i spotkania z gwiazdami przyciągną całe rodziny, zapewniając wspaniały, optymistyczny dzień. Do udziału w Światowym Festiwalu Optymizmu zapraszamy wszystkie osoby szukające siły napędowej dla swojego optymizmu i chcące dzielić się nim z innymi. Do dyspozycji zostaną wydzielone specjalne strefy, czyli sportowa, muzyczna, autorskich spotkań z artystami oraz strefa dla dzieci. Lista atrakcji i gości się nie kończy.

Na Światowym Festiwalu Optymizmu pojawią się laureaci zeszłorocznych edycji Gal, a wśród nich m.in. Aleksander Doba, Marek Włodarczyk, prof. Michał Kleiber i Władysław Grochowski oraz przedstawiciele wielu dziedzin życia społecznego i kulturalnego.

Wszyscy zaśpiewają Hymn Optymisty, który wprowadzi nas w stan nieskończonego optymizmu!

AUTOPROMOCJA