Imieniny: Norberta, Laurentego

INFO

Najbliższe 6 lat spędzi w więziennej izolacji 61-latek zatrzymany przez żnińskich kryminalnych. Za mężczyzną prowadzone były poszukiwania po tym, jak nakaz jego zatrzymania wydał Sąd Okręgowy w Kielcach.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło w miejscowości Ojrzanowo. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Wstępną przyczyną tego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

W poniedziałek popołudniu, 8 maja br., kryminalni ze Żnina przesłuchali dwóch mieszkańców powiatu żnińskiego, w wieku 53 i 54 lata, którzy podejrzani są o uśmiercenie piskląt i zniszczenie gniazd kormoranów na wyspie Jeziora Tonowskiego.

We wtorek, od wczesnych godzin porannych, funkcjonariusze żnińskiej komendy prowadzili działania pod nazwą "Trzeźwy poranek". Podczas akcji mundurowi skontrolowali ponad 430 kierowców.

Policjanci żnińskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h w obszarze zabudowanym. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące. Dodatkowo 18-latek został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.

AUTOPROMOCJA
REKLAMA
AUTOPROMOCJA