Żnin

Imieniny: Filipa, Judyty

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Kobieta, która kierowała citroenem wioząc dwóch dorosłych pasażerów i dwójkę małych dzieci została zatrzymana przez świadka jadącego za nią w miejscowości Nowe Dąbie. Miała Ponad 1,5 promila alkoholu miała w organizmie.

Około godziny 13:30 w miejscowości Zalesie, gmina Rogowo, doszło do zdarzenia drogowego. Poszkodowanym pomocy medycznej udzielali Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Kryminalni z Nakła ustalili, że ze sklepu w podnakielskiej wsi została skradziona skarbonka z datkami na rzecz chorej Celinki Andrzejewskiej z Szubina. Złodziej tej zuchwałej kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzuty, a część skradzionej gotówki odzyskana. Sprawcy grozi do 8 lat więzienia.

Sąd rozstrzygnie, jakie konsekwencje poniosą trzej mężczyźni, u których policjanci wydziału kryminalnego w ostatnim czasie znaleźli marihuanę. Mieszkańcy powiatu żnińskiego trafili do policyjnego aresztu, po czym usłyszeli zarzuty.

Kolejni zatrzymani przez policjantów nietrzeźwi kierowcy. Jeden z nich nie posiadał uprawnień, drugi miał ponad 2 promile.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA