Imieniny: Artura, Brunona

INFO
OGŁOSZENIE

Żnińscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze ekspresowej S-5. W wyniku zderzenia ciężarówki z pojazdem Służby Drogowej, zginął 58-letni pasażer tego pojazdu.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego ruszyła policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły”. Policjanci żnińskiego garnizonu przypominają wszystkim uczestnikom ruchu drogowego o zachowaniu szczególnej ostrożności i czujności w rejonie szkół, przedszkoli oraz przejść dla pieszych. A wszystko po to aby najmłodsi czuli się bezpiecznie.

Policjanci z grupy Speed zatrzymali w minioną sobotę kierującego, który poruszał się samochodem osobowym drogą S5. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Już stracił prawo jazdy.

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi, który posiadał środki odurzające oraz broń bez zezwolenia. Dodatkowo, jest podejrzany o kierowanie pod działaniem narkotyków. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Barcińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał niedozwolone substancje. Okazało się, że kierował także pod ich wpływem. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

AUTOPROMOCJA