Żnin

Imieniny: Filipa, Judyty

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Kryminalni z Nakła ustalili, że ze sklepu w podnakielskiej wsi została skradziona skarbonka z datkami na rzecz chorej Celinki Andrzejewskiej z Szubina. Złodziej tej zuchwałej kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzuty, a część skradzionej gotówki odzyskana. Sprawcy grozi do 8 lat więzienia.

fot. KPP w Nakle nad Noteci

Od kilku miesięcy mieszkańcy powiatu nakielskiego zbierają pieniądze na rzecz Celinki Andrzejewskiej z Szubina, która by żyć potrzebuje leku za ponad 9 milionów złotych. Suma ogromna, jednak zaangażowanie w pomoc dziewczynce osób prowadzących zbiórkę jest równie wielka. W wielu miejscach wystawione są skarbonki, do których mieszkańcy solidarnie wrzucają gotówkę na lek dla dziecka.


Jedna z tego typu skarbonek wystawiona była w sklepie w podnakielskiej wsi i to ją, jak ustalili w miniony czwartek, 11 marca, kryminalni z komendy powiatowej w Nakle, skradziono. Funkcjonariusze tego samego dnia wytypowali złodzieja. Podejrzany 28-latek został zatrzymany następnego dnia, w piątek, w swoim miejscu zamieszkania. W jego pokoju mundurowi znaleźli zbitą skarbonkę i odzyskali część skradzionej gotówki.


Jeszcze tego samego dnia podejrzany usłyszał zarzut kradzieży zuchwałej, za którą kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Ocena zachowania 28-latka należy do sądu.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA