Imieniny: Luby, Wacława

INFO

W miniony weekend policjanci z Barcina zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Za jazdę "pod wpływem" grozi im do 2 lat pozbawienia wolności. 

fot. pixabay.com

W ubiegłą sobotę  barcińscy policjanci na ul. Radłowskiej w Piechcinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes, którego tor jazdy wskazywał na to, że kierowca może być  nietrzeźwy. Funkcjonariusze przebadali  kierującego alkomatem, jak się okazało 23-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego miał prawie  promil alkoholu  w organizmie. Mężczyzna nie wsiadł już za kierownicę.

Natomiast w niedzielę 25 lipca, również policjanci z Barcina, zatrzymali do kontroli drogowej motorower marki Futong, którego kierowca poruszał się po jednej z  ulic Barcina. Podczas kontroli wyczuwalna była woń alkoholu od mężczyzny, po sprawdzeniu alkomatem 43-latka, mieszkańca powiatu żnińskiego, okazało się, że mężczyzna ma prawie promil alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy.

Jaką dostaną karę zadecyduje sąd. Grozi im do 2 lat więzienia. 

źródło: KPP w Żninie

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA