Imieniny: Fabiana, Sebastiana

INFO

Z poważnymi konsekwencjami musi się liczyć 46-letni kierowca, którego dwukrotnie zatrzymali łabiszyńscy policjanci. W obydwu przypadkach mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości.

W poniedziałek (15.11.21) w godzinach popołudniowych łabiszyńscy policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę, który poruszał się bez tablicy rejestracyjnej oraz wymaganego przepisami oświetlenia. Podczas rozmowy z 46-latkiem funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że może się on znajdować pod wpływem alkoholu. Sprawdzenie alkomatem potwierdziło ich przypuszczenia. Mieszkaniec gminy Łabiszyn miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Dodatkowo jego pojazd nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Następnego dnia (16.11.21) ten sam patrol ponownie ujął 46-latka. Kontrola drogowa przebiegła w analogiczny sposób. Mężczyzna nie usunął usterek, które dzień wcześniej ujawnili mundurowi. Ponadto, alkomat wykazał ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jakie konsekwencje poniesie mieszkaniec gminy Łabiszyn, zadecyduje sąd, do którego trafi akt oskarżenia. Grozi mu do 2 lat pobawienia wolności.  

źródło: KPP w Żninie

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA