Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Dwoje mieszkańców gminy Inowrocław, który ukradli słodycze w marketach zostali zatrzymani przez patrol ruchu drogowego. Za popełnione przestępstwo grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo wysoka grzywna.

fot. Wioleta Burzych


Do zdarzenia doszło w czwartek, 5 stycznia. To wtedy dyżurny żnińskiej komendy został powiadomiony o kradzieży sklepowej w jednym z marketów w Barcinie, gdzie dwóch mężczyzn skradło 58 czekolad, po czym oddalili się. Pół godziny później ci sami sprawcy w markecie w Żninie ukradli artykuły spożywcze i przemysłowe. Na podstawie zapisu z monitoringu  policjanci ustalili kolor i markę pojazdu, którym sprawcy się poruszali. Zatrzymał ich patrol ruchu drogowego, który podczas kontroli bagażu ujawnił na tylnej kanapie część skradzionego towaru. Następnie, w wyniku kontroli osobistej policjanci znaleźli w plecaku pasażera 102 czekolady różnych marek. Produkty skradzione z barcińskiego marketu  mundurowi odzyskali w całości. Wrócą one do dalszej sprzedaży. Do żnińskiego marketu powróci tylko część skradzionego asortymentu. Mężczyźni już usłyszeli zarzut kradzieży. Wcześniej byli już karani za tego rodzaju czyny dlatego teraz o ich losie zadecyduje sąd, do którego zostanie skierowany wniosek o ukaranie.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA