Imieniny: Fabiana, Sebastiana

INFO

18-letni mieszkaniec Janowca Wielkopolskiego i 25-letni mieszkaniec Żnina posiadali substancje prawem zabronione, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

fot. KPP w Żninie

Do pierwszego zdarzenia doszło w niedzielę w Janowcu Wielkopolskim. Wówczas policjanci tamtejszego komisariatu zwrócili uwagę na kierującego, który gwałtownie zmienił kierunek jazdy. Postanowili skontrolować ten pojazd. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne, bo okazało się, że kierowca nie posiada prawa jazdy, a w kieszeni jego kurtki policjanci znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem. Okazało się, że jest to amfetamina.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj w Żninie. Kryminalni uzyskali informację, że 25-letni mieszkaniec Żnina posiada przy sobie narkotyki. Postanowili to sprawdzić. Przeprowadzili kontrolę osobistą, która dała pozytywny wynik. W kieszeni kurtki policjanci znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym oraz lufkę szklaną nabitą tymże suszem. Okazało się, że jest to marihuana.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Już usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA