Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Kara pozbawienia wolności do 10 lat grozi 20-letniemu mieszkańcowi Gminy Gąsawa, który udostępnił środki odurzające 15–letniemu mieszkańcowi tej samej gminy. Obydwaj zostali zatrzymani. Teraz 20-latek odpowie za udostępnianie narkotyków, a nieletni za ich posiadanie.

fot. archwium KPP w Żninie


Do zdarzenia doszło w środę, 11 stycznia. Wówczas żnińscy kryminalni uzyskali informację, że pomiędzy dwoma mieszkańcami gminy Gąsawa ma dojść do transakcji sprzedaży narkotyków. Policjanci postanowili to sprawdzić. Po krótkiej obserwacji zauważyli dwóch mężczyzn, z których jeden podał drugiemu niewielkie zawiniątko. Mundurowi przeszukali tych mężczyzn. U nieletniego w kieszeni spodni odnaleźli woreczek strunowy z suszem roślinnym. W rozmowie przyznał się, że woreczek kupił od 20-letniego mieszkańca Gminy Gąsawy za kwotę 50 złotych. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Policjanci w toku dochodzenia ustalili, że do takiej samej transakcji pomiędzy mężczyznami doszło również w listopadzie 2016 roku. Ponadto 20-latek dwukrotnie udostępnił środki odurzające innej pełnoletniej osobie. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. 15-latek odpowie za posiadanie marihuany. O jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny. Natomiast 20-latkowi za udostępnianie środków odurzających małoletniemu grozi kara pozbawienia wolności od 3do 10 lat.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA