Imieniny: Fabiana, Sebastiana

INFO

Kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat grozi 18-letniemu mieszkańcowi Gminy Janowiec Wielkopolski, który posiadał narkotyki w miejscu zamieszkania oraz udostępniał je innym osobom. Został zatrzymany. Za swoje przewinienia odpowie przed sądem.


W jednej ze szkół na terenie Gminy Żnin doszło do zasłabnięcia dwóch uczniów. Jak ustalili żnińscy kryminalni był to rezultat zażycia środków odurzających. Mundurowi w efekcie podjętych działań ustalili personalia osoby, która im te środki udostępniła. Policjanci zatrzymali 18-latka w miejscu zamieszkania. Podczas przeszukania odnaleźli dwa woreczki strunowe z suszem roślinnym, dwa woreczki strunowe z białym proszkiem, woreczek strunowy z masą w kształcie bryłki oraz szklaną lufkę nabitą suszem roślinnym. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania i udostępniania narkotyków. Sprawa znajdzie finał w sądzie, gdzie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA