Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

W dniu dzisiejszym, około godz. 8: 50 w Cotoniu doszło do groźnego zdarzenia. Kierowca samochodu ciężarowego nie dostosował prędkości do warunków jazdy i wjechał w budynek mieszkalny.

Jak przekazała nam sierż. sztab. Wioletta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, około godz. 8:48 dyżurny Policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Cotoniu. Jak ustalono na miejscu, kierowca samochodu ciężarowego jadący ze Żnina w kierunku Gniezna, jadąc na łuki drogi nie dostosował prędkości do warunków drogowych,  stracił przyczepność po czym zjechał na przeciwległy pas i uderzył w budynek mieszkalny. Kierowca tira był trzeźwy, nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na szczęście w budynku mieszkalnym nie zamieszkiwały żadne osoby.

Przyczyny zdarzenia to niedostosowanie prędkości do warunków jazdy oraz zły stan techniczny pojazdu - samochód miał wyciek oleju napędowego oraz nadmiernie zużyte ogumienie. Około godz. 10:15 ruch został wznowiony. Do tego czasu kierowcy jadący w kierunku Gniezna kierowani byli objazdami przez Lubcz i Bożacin.

 

 

 

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA