Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Sąd zadecyduje o losie 16-latka z powiatu mogileńskiego, którego dzielnicowi z gminy Gąsawa przyłapali na posiadaniu narkotyków. Do zatrzymania nieletniego doszło podczas kontroli drogowej.Do zdarzenia doszło 23 marca około godziny 15.30 w miejscowości Drewno, w gminie Gąsawa. Dzielnicowi podczas patrolu, zauważyli samochód poruszający się po terenie leśnym. Postanowili go skontrolować. Oprócz kierowcy w samochodzie znajdowało się trzech pasażerów, z których jeden był bardzo niespokojny.

To wzbudziło podejrzenia mundurowych.  Przeprowadzili oni kontrolę osobistą w wyniku której, w bieliźnie 16-latka znaleźli pomarańczowy woreczek, a w nim trzy woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz szklaną lufkę. Nieletni został zatrzymany i przesłuchany w obecności ojca.

Już usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego losie zadecyduje Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich, do którego zostaną przekazane materiały w tej sprawie.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA