Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

AKTUALIZACJA: Jak przed chwilą dowiedzieliśmy się od sierż. sztab. Wiolety Burzych, Oficer Prasowej KPP w Żninie, po wielu badaniach lekarze określają stan zdrowia kierowcy Volkswagena Golfa jako ciężki. 

Około godziny 17:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żninie otrzymał informację o wypadku drogowym na krajowej "5" w miejscowości Rogowo, na skrzyżowaniu Rogowo - Rogówko.

 

Jak przekazała nam sierż. sztab. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy KPP w Żninie jadący w kolumnie od strony Gniezna w kierunku Żnina samochód ciężarowy Scania z naczepą zderzył się czołowo z osobowym Volkswagenem Golfem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy jadący przed ciężarówką, chciał skręcić w lewo, w kierunku Rogowa, jednak musiał zatrzymać się i ustąpić pierwszeństwa przejazdu samochodom jadącym z naprzeciwka. Kierowca samochodu ciężarowego, który jechał za nim  najprawdopodobniej nie zauważył  tego manewru i aby nie najechać na osobówkę, skręcił na przeciwległy pas zderzając się czołowo z osobowym Golfem.

 

 

Strażacy, aby wydostać  z pojazdu kierowcę użyli sprzętu hydraulicznego. Kierowca Golfa został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Uniwersytecki nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Na chwilę obecną nie jest znany jego stan zdrowia. Kierowca tira był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracują zastępy straży pożarnej ze Żnina i Rogowa oraz policja. Trasa w obydwie strony jest zablokowana. Kierowcy poruszają się wyznaczonym objazdem, przez Rogowo.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA