Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Żnińscy kryminalni zatrzymali 19-latka z gminy Gąsawa, który w swoim mieszkaniu uprawiał konopie inne niż włókniste oraz posiadał susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

fot. KPP w Żninie


We wtorek, 9 maja kryminalni ze żnińskiej komendy złożyli wizytę 19-letniemu mieszkańcowi gminy Gąsawa. Wówczas w toku przeszukania pomieszczeń gospodarczych i mieszkalnych, policjanci znaleźli cztery doniczki, w których rosły rośliny konopi innych niż włókniste. Ponadto mundurowi zabezpieczyli woreczek strunowy z suszem roślinnym.

fot. KPP w Żninie

Ujawnili  także puste woreczki z zapięciem strunowym, wagę elektroniczną oraz metalowe pudełko, w którym znajdował się młynek do przecierania suszu.  Susz roślinny poddany sprawdzeniu na testerze narkotykowym do badania marihuany dał wynik pozytywny.

19-latek został zatrzymany. Już usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz nielegalnej hodowli. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat 3.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA