Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Dzisiaj w godzinach rannych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żninie otrzymał zgłoszenie od motocyklisty, który wypadł z drogi i nie wie gdzie jest. 

 

fot. Goniec Pałucki / Akcja poszukiwawcza nad Jeziorem Głęboczek

W dniu dzisiejszym, około godziny 11:00 na terenie gminy Rogowo prowadzone były poszukiwania motocyklisty, który jadąc z Gniezna w kierunku Żnina nie dostosował prędkości do warunków drogowych i stracił panowanie nad motocyklem.

Mężczyzna zadzwonił na policję i przekazał dyżurnemu, że jechał motocyklem z Gniezna w kierunku Żnina i stracił panowanie nad pojazdem. Nie wie gdzie jest, pilnie potrzebuje pomocy. Do akcji poszukiwawczej włączyli się policjanci i strażacy z naszego powiatu.

Sierż. sztab. Monika Burzych, Oficer Prasowy KPP w Żninie

 Motocyklisty poszukiwali również strażacy ochotnicy z Gniezna oraz osoby prywatne, którzy przeszukiwali tereny przy Jeziorze Lubeckim i Jeziorze Głęboczek oraz w kierunku Mielna. Z informacji jaką otrzymaliśmy od gnieźnieńskich strażaków wynikało, że mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i znajduje się w miejscu gdzie jest błoto lub woda. 

Około godziny 15:00 otrzymaliśmy wiadomość, że mężczyzna został odnaleziony. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przekazał nam, że motocyklistę odnaleziono na terenie gnieźnieńskim. Jego stan zdrowia wymagał hospitalizacji, dlatego z miejsca zdarzenia został przetransportowany karetką do szpitala. 

O szczegółach poinformujemy naszych czytelników w dniu jutrzejszym.

AKTUALIZACJA: Po publikacji artykułu przez goniecpalucki.pl skontaktował się z nami nasz Czytelnik, który brał udział w akcji poszukiwawczej razem z policją. Przekazał nam, że motocyklistę odnaleziono w Strzyżewie Paczkowym. Mężczyzna wypadł z drogi i wpadł do rowu, nogi miał zamoczone w stawie. Nie wiedział jak się nazywa, skąd jechał i jaki był cel jego podróży. W wyniku doznanych obrażeń nie mógł ruszać nogami. Do akcji poszukiwawczej włączone zostały służby z terenu Gminy Rogowo, ponieważ policyjny lokalizator, który namierzał telefon komórkowy motocyklisty wskazywał, że mężczyzna może znajdować się na terenie Mielna, Łabiszynka lub Goślinowa. Do czasu odnalezienia poszkodowany był przytomny i cały czas miał telefoniczny kontakt z policją. 

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA