Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Wiecanowo. Kierująca osobowym fiatem potrąciła 26 – letniego rowerzystę. Mężczyznę z licznymi obrażeniami nóg przetransportowano helikopterem do szpitala.Do wypadku doszło drodze wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Wiecanowo. Ze wstępnych ustaleń mogileńskich policjantów wynika, że oboje uczestnicy zdarzenia jechali w tym samym kierunku. Przed skrzyżowaniem kierująca Fiatem 63 – letnia mieszkanka Dąbrowy rozpoczęła manewr wyprzedzania jadącego przed nią rowerzysty.

Jednak w tym czasie ten zaczął skręcać w lewo. Doszło do potrącenia, w wyniku którego 26 – letni mężczyzna został odrzucony kilka metrów dalej, wprost na betonowe ogrodzenie znajdującej się przy drodze prywatnej posesji. Z licznymi obrażeniami nóg został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Policjanci w związku z rażącym naruszeniem zasad ruchu drogowego zatrzymali 63 – letniej kobiecie prawo jazdy.

Czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA