Imieniny: Luby, Wacława

INFO

W sali sportowej przy Zespole Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadpodstawowych Licealiada, rocznik 2000 i młodsi.

fot. Maciej Drzewiecki

Do uczestnictwa w zawodach zgłosiły się 4 reprezentacje: I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie (opiekun Maciej Drzewiecki), Zespół Szkół Technicznych w Żninie (opiekun Dariusz Berdysz), Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie (opiekun Jakub Szary) oraz Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim (opiekun Krzysztof Napierała). Po otwarciu zawodów rozpoczęto rywalizację. Mecze rozgrywano systemem „„każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 25 punktów.

Ostatecznie I miejsce  zajęło I LO w Żninie, II miejsce ZSN w Janowcu Wlkp., III miejsce ZST w Żninie, IV miejsce ZSE-H w Żninie. Podsumowania zawodów dokonał Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk , który wręczył drużynom okolicznościowe dyplomy i puchary.

fot. Maciej Drzewiecki


Wyniki spotkań:

I LO Żnin – ZSN Janowiec Wlkp.                    2:0 (25:14;31:29)
ZST Żnin – ZSE – H Żnin                                2:0 (25:12;25:22)
ZSN Janowiec Wlkp. – ZST Żnin                    2:0 (25:6;25:20)
I LO Żnin – ZSE – H Żnin                                2:0 (25:9;25:11)
ZSN Janowiec Wlkp. – ZSE – H Żnin              2:0 (25:9;25:19)
I LO Żnin – ZST Żnin                                       2:0 (25:3;25:14)

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA