Imieniny: Fabiana, Sebastiana

INFO

Motorowodne Mistrzostwa Europy w Żninie zakończyły się wręczeniem pucharów, medali i okolicznościowych nagród. Pomimo deszczu żninianie nie zawiedli i licznie przybyli na ceremonię zakończenia.

W ostatni dzień Motorowodnych Mistrzostw Europy pogoda zupełnie nie dopisała. Z powodu ulewy i silnego deszczu odwołano dwa ostatnie biegi. Pomimo zimna publiczność do wspólnej zabawy zachęcał disco polowy zespół Lancer. Punktualnie, o godzinie 15:00 nastąpiło uroczyste zakończenie Mistrzostw i wręczenie medali i nagród.

W klasie S-550 I miejsce zajął Morkunas Laimutis z Klubu LTU Megadriving, II miejsce -  Andrzej Lisy z LOK Poznań, III miejsce - Michał Rogalski z Klubu WKW PTTK WARSZAWA.

fot. Goniec Pałucki

W klasie GT-15 I miejsce zdobył Jakub Rochnowski z WKS Zegrze. II miejsce należało do Gabrieli Lempert również z WKS Zegrze, a III miejsce na podium zajął Patryk Bonder również z klubu WKS Zegrze.

fot. Goniec Pałucki

W klasie GT-30 I miejsce - Marcin Szymczyk KS 51 Toruń, II miejsce - Mateusz Popończyk Wisła Warszawa, III miejsce- Agata Sołtan  z klubu WKS Zegrze.

fot. Goniec Pałucki

W klasie O-125 I miejsce na podium zajął Sebastian Kęciński z klubu KSMIM Trzcianka. II miejsce należało do Henryka Synorackiego, a III miejsce do zawodnika Basty Mos Michała Kausy.

fot. Goniec Pałucki

W klasie OSY-440 I miejsce- Rasmus Haugasmagi z klubu Tartu Kalevi Veemot, II miejsce - Miroslav Bazinsky z klubu Livo Racing, III miejsce - Cezary Strumnik z klubuPrzygoda Chodzież.

 

fot. Goniec Pałucki

W klasie OSY - 440l I miejsce zajął Aleksander Goliński z klubu WKS Zegrze, a II miejsce należało do Michała Poźniaka z KSMIM Trzcianka.

 

fot. Goniec Pałucki

W klasie R-1000 I miejsce zajął Patrick Zdralek z klubu MSG. II miejsce zdobył Ulf Stute z klubu MYC Preussen, a III miejsce należało do Petera Heibuch również z klubu MYC Preussen.

fot. Goniec Pałucki

Oprócz nagród po zakończonych zawodach Michał Kausa ze Żnina otrzymał nagrodę publiczności. Burmistrz Żnina Robert Luchowski otwierając Mistrzostwa wyraził nadzieję, że w przyszłym roku nad Małym Żnińskim odbędą się Motorowodne Mistrzostwa nie Europy, a Świata. Mamy nadzieję, że zawody motorowodne na stałe zagoszczą w kalendarzu wydarzeń w Żninie.

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA