Żnin

Imieniny: Filipa, Judyty

INFO
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

7 kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Złóżmy życzenia lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, pracownikom szpitali, przychodni lekarskich i tym, którzy dbają o nasze zdrowie, by wiedzieli, że ich wspieramy.

fot. źródło: pixabay.com

Każdego dnia walczą o nasze życie i życie najbliższych. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz pracownicy służby zdrowia obchodzą dzisiaj swoje święto. W dobie pandemii, medycy pracują w trudnych warunkach, często ponad swoje siły. Już od ponad roku walczą z pandemią SARS-CoV-2.Okażmy im nasze wsparcie.

Składamy podziękowania dla całego środowiska medycznego. Dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom ochrony zdrowia za codzienną służbę na rzecz drugiego człowieka.

Dzisiaj obchodzony jest również Światowy Dzień Zdrowia. Każdego roku motyw przewodni Światowego Dnia Zdrowia poświęcony jest innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów w obszarze zdrowia publicznego na świecie. W 2021 roku Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest pod hasłem „Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata”.

Cytat dnia

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA