Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
REKLAMA

Pod koniec marca do Tomaszowa Lubelskiego wysłany został kolejny transport darów od mieszkańców Powiatu Żnińskiego dla obywateli Ukrainy.

W Tomaszowie Lubelskim zorganizowany został punkt zbiórki, który organizuje transporty najpotrzebniejszych rzeczy na Ukrainę, wspierając jednocześnie potrzeby punktu recepcyjnego. Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk koordynuje i na bieżąco konsultuje akcję pomocy ze Starostą Tomaszowskim Henrykiem Karwanem.

Dary od mieszkańców Powiatu Żnińskiego dotarły do Tomaszowa Lubelskiego w dniu 30 marca, i w ten sam dzień zostały rozdysponowane transportami na Ukrainę, do Czerwonogradu, Rawy Ruskiej oraz Łucka.

 

Starostwo Powiatowe składa podziękowania Pepsico Sp. z o.o. w Żninie za zapewnienie transportu, Hurtowni wielobranżowej X w Żninie za użyczenie wózka jezdniowego oraz funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie za pomoc w akcji załadunku darów na samochód ciężarowy.

Ponadto wszyscy zaangażowani w zbiórkę składają serdeczne podziękowania mieszkańcom i instytucjom z Powiatu Żnińskiego za pełną serca aktywność, hojność i bardzo szybką odpowiedź na apel dotyczący zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla obywateli Ukrainy.

 

Przypominamy, że informacje o aktualnych potrzebach uchodźców z Ukrainy zamieszczane są m.in. na stronie internetowej www.znin.pl oraz na profilu facebookowym Powiatu Żnińskiego.

źródło tekst i fot.: Starostwo Powiatowe w Żninie

REKLAMA
REKLAMA
AUTOPROMOCJA