Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
REKLAMA

Do Cukrowni Żnin zjechali wielbiciele i posiadacze aut marki Ford Mustang. Podziwiać można było auta generacji I-VI. Dużym zainteresowaniem w trakcie trwania imprezy cieszył się tor zręcznościowy, w którym swoje umiejętności "za kółkiem" mogli sprawdzić właściciele tych przepięknych aut.

fot. Goniec Pałucki

Właściciele Mustangów z całej Polski do żnińśkiej Cukrowni w większości przyjechali dzień wcześniej. W sobotę, od samego rana do podziwiania aut zaproszono mieszkańców Pałuk. Organizatorzy XII Ogólnopolskiego Zlotu Mustangów przygotowali takie atrakcje jak: zawody sprawnościowe w alkogoglach, zawody sprawnościowe "za kierownicą" na torze z przeszkodami, konkurs na najpiękniejszego Mustanga w 2 kategoriach: generacji I-III i IV - VI oraz konkurs na najgłośniejszy wdech Mustanga w 2 kategoriach: generacje I-III i IV - VI.

Ponadto dla publiczności przygotowano konkursy, m.in. ten, polegający na odnalezieniu samochodowych gadżetów i części na terenie kompleksu Hotelu Cukrownia Żnin. Zlot zakończył się wręczeniem pucharów dla zwycięzców poszczególnych konkursów. 

(red)

REKLAMA
REKLAMA
AUTOPROMOCJA