Imieniny: Jagodyk Urbana

INFO
REKLAMA

Policyjny profilaktyk sierż. szt. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk odwiedziła dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „U Boba” w Żninie. Podczas spotkania policjantka opowiedziała na czym polega praca mundurowych oraz przybliżyła zagadnienia z zakresu ruchu drogowego. Spotkanie z maluchami umilał policyjny Polfinek.

fot.KPP w Żninie

Koordynator ds. profilaktyki społecznej w żnińskiej komendzie sierż. szt. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk odwiedziła dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „U Boba” w Żninie. Policjantka w towarzystwie Polfinka-maskotki kujawsko–pomorskich policjantów, omówiła zagadnienia dotyczące szeroko pojmowanego bezpieczeństwa.

fot. KPP w Żninie

Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, podróżować samochodem i autobusem. Szczególną uwagę zwróciła na sposób postępowania w kontaktach z obcymi osobami. Zachęcała maluchy do korzystania z odblasków.

Policjantka opowiedziała także na czym polega praca mundurowych oraz wyjaśniła, w jakich sytuacjach należy wzywać interwencję. Przypomniane zostały numery alarmowe.

Spotkanie zakończyło się wspólnymi pamiątkowymi fotografiami.

źródło: KPP w Żninie

 

REKLAMA
REKLAMA
AUTOPROMOCJA