Imieniny: Blażeja, Saturnina

INFO

W Komendzie Powiatowej Policji w Żninie pożegnano kom. Mariusza Gaika Naczelnika Wydziału Kryminalnego, który został powołany na stanowisko I-go Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią.

fot. Wioleta Burzych

W  środę, 4 stycznia policjanci żnińskiego garnizonu pożegnali Naczelnika Wydziału Kryminalnego, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy powierzył obowiązki I-go Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią. Komendant Powiatowy Policji w Żninie podinsp. Artur Krajewski podziękował kom. Mariuszowi Gaikowi za zaangażowanie i realizację służbowych obowiązków na bardzo wysokim poziomie. Za dobrą współpracę podziękowali również szef Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Szubinie z siedzibą w Żninie – prokurator Dariusz Mańkowski oraz prokurator Marcin Malinowski. Komendant wraz z funkcjonariuszami policji i pracownikami cywilnymi życzyli kom. Gaikowi samych sukcesów na nowym stanowisku.

fot. Wioleta Burzych

Kom. Mariusz Gaik służbę w policji rozpoczął w 1996r. Pracował w pionie  kryminalnym. W latach 2006-2007 zajmował stanowisko kierownika Posterunku Policji w Łabiszynie. Następnie przez krótki okres w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie zajmował się sprawami kadrowymi. Następnie od 2007 roku był Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. W 2010 roku objął stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Obowiązki Naczelnika Wydziału Kryminalnego od 05.01.2017r. komendant żnińskiej policji powierzył asp. sztab. Krzysztofowi Rygielskiemu. 

 

Co? Gdzie? Kiedy?

 

 

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA