Imieniny: Fabiana, Sebastiana

INFO

Po ponad 28 -latach służby asp. sztab. Andrzej  Lisiecki, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żninie pożegnał się z mundurem i odszedł na zasłużoną emeryturę. Zastępcę naczelnika żegnali policjanci, pracownicy cywilni oraz Żniński Starosta.

 

fot. KPP w Żninie

5 stycznia pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żninie mł. insp. Dariusz Biskup uroczyście pożegnał i podziękował asp. sztab. Andrzejowi Lisieckiemu za lata wzorowej służby, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Do podziękowań przyłączyli się policjanci, pracownicy cywilni oraz Starosta Żniński Zbigniew Jaszczuk, który podziękował za długoletnią współpracę i życzył sukcesów w życiu osobistym.

fot. KPP w Żninie

Asp. sztab. Andrzej Lisiecki od początku kariery zawodowej związany był ze żnińską jednostką. Swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1989 roku. Następnie został delegowany do służby w oddziałach prewencji w Gdańsku. W 1991 roku powrócił do Żnina i objął stanowisko technika kryminalistyki. W latach 1992 - 2007 pełnił służbę jako dzielnicowy, po czym przez kolejny rok pełnił funkcję Kierownika Posterunku Policji w Rogowie. Od 2008 roku był kierownikiem Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Żninie, a w 2010 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego żnińskiej komendy. Podczas pełnionej służby dał się poznać jako wymagający i profesjonalny przełożony oraz dobry kolega.

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA