Imieniny: Fabiana, Sebastiana

INFO

Żnińskie Towarzystwo Kultury w tym roku spotkanie opłatkowo-noworoczne zorganizowało 6 stycznia w Hotelu Martina w Żninie. W tym dniu nie mogło zabraknąć przyjaciół Towarzystwa, władz gminnych oraz zaproszonych gości, których powitali: Chór Moniuszko oraz Katarzyna Rodziewicz.

 

fot. archiwum własne


Po uroczystym przywitaniu wszystkich przybyłych głos zabrał prezes Żnińskiego Towarzystwa Kultury Stefan Czarnecki, który podsumował ostatni rok działalności Towarzystwa. Wyraził on nadzieję, że razem z Gminą Żnin uda się w tym roku zorganizować mistrzostwa motorowodne, upamiętniając tym samym komandora Józefa Kowalkiewicza. Spotkanie opłatkowo – noworoczne było doskonałą okazją do wręczenia podziękowań tym osobom, które w szczególny sposób pomagają Towarzystwu w jego działalności oraz tym, którzy zapisali się swoją osobą na kartach historii ŻTK. Po zakończeniu części oficjalnej, podzieleniu się opłatkiem i toastem Stefan Czarnecki zaprosił wszystkich na wspólną kolację.

 

fot. archiwum własne

Cytat tygodnia

 

Poradź się psychologa

Słowo po słowie, gest po geście, przemoc emocjonalna to jak kropla, która drąży skałę. Niby nic się nie dzieje.

Wychodzicie z dziećmi na spacery, robicie razem zakupy, lubią go właściwie wszyscy sąsiedzi, w domu pomaga. Może nie raz słyszałaś od koleżanki, że też by chciała by jej mąż tyle pomagał. I jeszcze jest taki szarmancki wobec innych kobiet. Ty to masz życie!

AUTOPROMOCJA